Hakkımızda

Robit Teknoloji Ltd. Şti.; 2008 yılında, %100 yerli sermaye ile Gazi Üniversitesi Teknopark bünyesinde kurulmuş olup şu an merkez ofisinde mühendislik faaliyetlerini yürütmektedir. Farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip profesyonel kadrosu ile katma değerli projelerin geliştirilmesi adına başta Elektronik, Bilişim ve Yazılım alanlarında projeler yapmaktadır. 

 

Robit; Cisco, HPE, DELLEMC, VmWare, Oracle, IBM, Citrix, Fortinet, Fujitsu, Lenovo, Microsoft, Netapp, Aruba ve Palo Alto gibi sektörün öncü üreticileri partnerlikleri ile bilişim ürünleri tedarik ve entegrasyonunda birçok referansa sahiptir. DJI Enterprise, STEAM Ürünleri ( Tasarım ve Beceri Atölyeleri ), Sensys Gatso Traffic AB gibi katma değerli ürünlerin Türkiye distribütörlüğü elektronik alanında projelendirilerek müşterilere sunulmaktadır. Etkin mühendis kadrosu ile SD-Wan, Siber Güvenlik, IP Mobility, Mobil Datacenter konularında uzmanlaşmıştır. 

 

Robit; etkin uygulama, hızlı teknik ve güçlü ekip hizmeti ve araştırma ve geliştirme yolu ile komple sistem çözümleri sunan, dünya teknolojisini yakından takip eden mühendis ve teknik kadrodan oluşan güçlü bir ekibin, kalite sorumluluğundan hareketle sektörde öncü kuruluş olmayı hedeflemiş ve bu başarı çalışmalarına yön vermektedir.