Proje Yönetimi

Elektronik sistemler, hayatımızın her alanında yer almaktadır. Bu çalışmalar son kullanıcılardan proje bazlı çalışmalara kadar geniş bir alanda çalışmalarımızı toparlamamıza neden olmuştur. 

Elektronik sistemlerin, üretilmesi,servis ve bakım hizmetlerinin verilmesi şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Faaliyet gösterilen alanlar savunma sistemleri için elektronik ürün üretimleri, medikal sistemler, endüstri için çalışmaları kapsamaktadır. 

Ayrıca şirketimiz Endüstri 4.0 ve IOT konusunda ürün geliştiren AR-GE projeleri ile yerli imalat ve yerli ürünlerin pazarda yer alması için özen göstermektedir. Açık kaynak kodlu donanımların geliştirilmesi bu donanımların kullanımlarının artırılması şirketimizin misyonları arasındadır. 

Robit 2018 yılında Ankara Sitelerde kurulu 2600 metre kare servis ve üretim tesisini hayata geçirmiştir. Burada satışı yapılan ürünlerin demolarını incelemek yeni fikirler için üretim yaptırmak isteyen müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. 

Robit Elektronik hizmetlerini bir çatı altında toplamış ve bu alanda yaptığı çalışmaları başlıca aşağıdaki alanlarda toplamıştır.

  1. Savunma sistemleri için elektronik sistem tasarımları 
  2. Medikal sistemler için elektronik sistem tasarımları 
  3. Mikro elektronik ve kablolama çalışmaları 
  4. Elektronik kart dizaynı ve üretimi 
  5. Endüstri 4.0 ve Fabrika Otomasyonu 
  6. Trafik güvenlik sistemleri entegrasyonu
  7. STEM eğitim meteryalleri üretimi 
  8. IOT ürünleri üretimi 
  9. DJI Enterprise ürünleri ile çözüm odaklı çalışmalar 

Hali hazırda şirketimiz bünyesinde devam eden çalışmalarımızdır. Yapılan çalışmalar kapsamında projelendirme hizmetleri PMI sertifikalı uzman mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. 

Bu hizmetimiz hakkında bilgi almak için lütfen aşağıdaki bilgileri doğru bir biçimde doldurun