Çözümlerimiz

 
BU KONUYU PAYLAŞ     

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Türkiye'nin Spice TS ISO / IEC 15504 belgeli yazılım şirketi Robit Teknoloji, yazılım geliştirme alanında kamu ve özel sektöre yönelik birçok yazılım projesini anahtar teslim çalışma şekli ile başarıyla tamamlamıştır. Kurumsal kaynak planlama projelerinin hayata geçirilmesi, yerelleştirilmesi, adaptasyonu ve bakımı; web tabanlı muhasebe sistemi ve ticari paket yazılımı oluşturulması ve bakımı; eğitim teknolojileri ve yazılımlarının üretimi ve danışmanlığı; içerik yönetim sistemi,  doküman ve arşiv yönetim sistemi uygulamaları; içerik üretimi, portal ve uzaktan eğitim yazılımı uygulamaları; gerçek zamanlı eğitim simülatörleri üretimi, belli başlı yazılım uygulamalarından bazılarıdır.

İş süreci danışmanlığı hizmeti, kurumunuzun verdiği hizmetleri sanal ortama geçirmekte gerekli desteği vermekte, süreçlerin tanımlanmasında, tasarlanmasında ve süreç iyileştirme yöntemleriyle süreçlerinizi geliştirmeye yönelik çalışılmaktadır. Otomasyona geçiriliecek süreçlerin kapsamlı bir çalışma sonucunda ortaya koyulması, süreçlerin otomasyonda verimli bir şekilde çalışmasını sağlarken, var olan sürecinizi de iyileştirmeye yönelik çalışma yapmaktadır. 

Deneyimli yazılım ekibimiz ve yazılım tasarımı mimarlarıyla birlikte yapılan analiz çalışmalarımız, kurumunuzda ihtiyaç duyulan yazılımın en uygun şartlarda teslimini sağlamaktadır.

 

Referanslarımız:

T.C. Ekonomi Bakanlığı Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğü Dış Ticarette Risk Esaslı Kontrol Sistemi Projesi, Hukuk Mevzuat Görüş Sistemi, Elektronik Mali İşler Sistemi Projeleri yapılmıştır.

Türksat A.Ş. (Dış Ticaret Müsteşarlığı Gümrük Yazılımı)

Trafik Eğitim Simülatörleri

İzmir Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Otobüs Simülatörü

Bilkent Holding Kurumsal Tanıtım Yazılımı

Summa İnşaat Uluslar Arası Projeler Otomasyon Yazılımı

 

 
 
 
 
  Include tarafından üretilen Steora Yeni Nesil Bank sistemi

Steora Yeni Nesil Bank sistemi, sizleri renkli dünyasına devet ediyor. Park bahçe ve kampüsler için tasarlanan endüstriyel banklar telefon şarjlarında cihazların aniden biten şarj sorunlarına kesin çözüm getiriyor.

21 Haziran 2018
  Spice Belgesi Alındı

Spice belgelendirme sürecimiz tamamlanıp Spice Belgesi Türkak onayı ile şirketimize verilmiştir. Spice TS ISO/IEC 15504

16 Ekim 2017
  Bir Datacenter projesi daha tamamlandı.

Kırgızıstan Dış İşleri Bakanlığı Data Center Projesi Tika fonu ile yapılmıştır.

04 Nisan 2017
  Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı

Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı. Kırmızı ışık ihlal ve sabit radar çalışmalarının yer aldığı bu çalışmada emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

04 Nisan 2017
  Robit Şimdi DELL EMC GOLD Partnerı

DELL EMC Gold partner'ı olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

04 Nisan 2017
  Espa 2013 Award Tareks'in oldu

ESPA 2013 ödüllerinde T.C. Ekonomi Bakanlığına şirketimiz tarafından geliştirilen Tareks yazılımı Nominee ödülünü almıştır.

03 Aralık 2013
  Robit Teknoloji hobilerinize yön vermeye devam ediyor.

Yepyeni projeler,işini bilen uzman bir kadro ve sayısız robit malzeme ve ürün...Hepsi Robit Teknoloji'de,siz sadece hayallerinize odaklanın biz yanınızdayız.

03 Nisan 2013
 
1-3 / 7