Çözümlerimiz

 
BU KONUYU PAYLAŞ     

UMBRELLA ÇÖZÜMÜ

Robit – Cisco Umbrella Çözümü

Üreticiler geleneksel güvenlik yaklaşımlarına karşı alternatif savunma mekanizmaları geliştirmektedirler. Yeni nesil yaklaşım olarak adlandırılan bu savunma mekanizmalarına karşı alternatif saldırı tipleri ve kötü amaçlı yazılımlar da bu gelişmelerin paralelinde sürekli olarak yöntem değiştirmektedirler. Dolayısıyla yeni nesil yaklaşım tanımı sürekli kendini güncellemek ve benzer şekilde yöntem değiştirmek durumundadır. Cisco Umbrella bulut güvenlik yaklaşımı sayesinde tüm bilgisayarlarınızı herhangi bir vpn bağlantısı olmaksızın içeride ve dışarıda aktif olarak koruyabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece DNS adreslerinizi Umbrella DNS adreslerine yönlendirmek veya gezgin kullanıcız için Cisco Any Connect uygulamasını kullanıcının bilgisayarına yüklemek. Yine diğer Cisco güvenlik çözümlerinde olduğu gibi Umbrella dünyanın en büyük siber güvenlik istihbarat kaynağı olan TALOS’u kullanmaktadır.

 
 
 
 
  Include tarafından üretilen Steora Yeni Nesil Bank sistemi

Steora Yeni Nesil Bank sistemi, sizleri renkli dünyasına devet ediyor. Park bahçe ve kampüsler için tasarlanan endüstriyel banklar telefon şarjlarında cihazların aniden biten şarj sorunlarına kesin çözüm getiriyor.

21 Haziran 2018
  Spice Belgesi Alındı

Spice belgelendirme sürecimiz tamamlanıp Spice Belgesi Türkak onayı ile şirketimize verilmiştir. Spice TS ISO/IEC 15504

16 Ekim 2017
  Bir Datacenter projesi daha tamamlandı.

Kırgızıstan Dış İşleri Bakanlığı Data Center Projesi Tika fonu ile yapılmıştır.

04 Nisan 2017
  Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı

Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı. Kırmızı ışık ihlal ve sabit radar çalışmalarının yer aldığı bu çalışmada emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

04 Nisan 2017
  Robit Şimdi DELL EMC GOLD Partnerı

DELL EMC Gold partner'ı olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

04 Nisan 2017
  Espa 2013 Award Tareks'in oldu

ESPA 2013 ödüllerinde T.C. Ekonomi Bakanlığına şirketimiz tarafından geliştirilen Tareks yazılımı Nominee ödülünü almıştır.

03 Aralık 2013
  Robit Teknoloji hobilerinize yön vermeye devam ediyor.

Yepyeni projeler,işini bilen uzman bir kadro ve sayısız robit malzeme ve ürün...Hepsi Robit Teknoloji'de,siz sadece hayallerinize odaklanın biz yanınızdayız.

03 Nisan 2013
 
1-3 / 7