Çözümlerimiz

 
BU KONUYU PAYLAŞ     

TEDES


Tedes (Trafikte Elektronik Denetleme Sistemi) ve MOBESE sistemleri için uygun TSE K216 ve TSE K217 için

Polis radar sistemleri ve şehir trafiğini hız ölçüm sistemleri ile Robit Teknoloji olarak gerek emniyet birimleri gerek yerel belediyeler ile çalışmalar yürütmekteyiz.
Bu aşamada şirketimiz;

Trafikte Elektronik Denetleme Sistemlerinin Tamamı Portfoyümüzde Bulunmaktadır.
Kırmızı Işık İhlal Sistemleri
Sabit Radar Sistemleri
Güvenlik şeridi ihlal sistemleri
Araç üstü hız tespit sistemleri
Video kayıt sistemleri
Şehir içi hız ölçüm sistemleri
Hız ihlal sistemleri

 Ayrıca şirketimiz Sensys firmasının bayisidir, bu alanda hız algılama sistemleri, Kırmızı ışık izleme, trafik yoğunluğunun sayılması, video olarak olay algılama sistemleri, otomatik pantograf sistemleri kurulmaktadır. 

Çoklu hedef takibi konusunda en performanslı ürün olan RS240'la her aracın konumunu ve hızının ölçümü yapılabilmektedir. 4D teknolojisi ile üretilen cihaz çift güvenlik önlemi ile hızın tespitini en doğru şekilde yapmaktadır. Ürün hakkında bilgiye aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz. 

Türkçe Ürün Kataloğu 

Mobil hız denetimlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş olan MSSII bir sabit radar uygulamasıdır. Kolaylıkla yol üzerinde herhangi bir noktaya bırakılabilir. Şantiyelerde hız ölçümleri bu cihaz sayesinde kolay bir şekilde sağlanır. Aşağıdaki videoda ürünün çalışma prensipleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Kırmızı ışık kontrolleri için geliştirilmiş olan Sensys Traffic RLSS ürünü ile kırmızı işıkların ihaleleri tespit edilmektedir. Örneklerine göre daha hızlı kurulum ve kesin sonuca sahip olan ürün dünya genelinde bu alandaki rakipsiz teknolojisi ile sizlere hizmet etmektedir. Ürün akışkan tarafikteki hatalarıda yüksek çözünürlüklü resimler halinde merkezi bir birime iletir. Ürün çalışması için geçerli olan koşulları ve demo videosunu ekteki videoda görebilirsiniz. 

Katalog Kırmızı Işık Kontrollü

Katalog  Kırmızı Işık Kontrollü

MSSSII Katalog  Mobil Hız Takip Sistemi 

SSS Katalog  Sabit Hız Denetim Sistemi Katalog

Türkiye için özel olarak üretilmiş iklim şartlarına göre uygun fiyat avantajları sunan yeni ürün lasmanımız Intertraffic 2015 istanbul'da yoğun bir katılımla gerçekleştirilmdi. Hali hazırda kullanılacak olan sabit radar sistemi Türkiye'mizin TEDES konusundaki büyük bir açığınıda kapatacaktır. 

Türkçe Ürün Kataloğu 

Robit Sensys Radar Sistemleri TEDES

 
 
 
 
  Include tarafından üretilen Steora Yeni Nesil Bank sistemi

Steora Yeni Nesil Bank sistemi, sizleri renkli dünyasına devet ediyor. Park bahçe ve kampüsler için tasarlanan endüstriyel banklar telefon şarjlarında cihazların aniden biten şarj sorunlarına kesin çözüm getiriyor.

21 Haziran 2018
  Spice Belgesi Alındı

Spice belgelendirme sürecimiz tamamlanıp Spice Belgesi Türkak onayı ile şirketimize verilmiştir. Spice TS ISO/IEC 15504

16 Ekim 2017
  Bir Datacenter projesi daha tamamlandı.

Kırgızıstan Dış İşleri Bakanlığı Data Center Projesi Tika fonu ile yapılmıştır.

04 Nisan 2017
  Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı

Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı. Kırmızı ışık ihlal ve sabit radar çalışmalarının yer aldığı bu çalışmada emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

04 Nisan 2017
  Robit Şimdi DELL EMC GOLD Partnerı

DELL EMC Gold partner'ı olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

04 Nisan 2017
  Espa 2013 Award Tareks'in oldu

ESPA 2013 ödüllerinde T.C. Ekonomi Bakanlığına şirketimiz tarafından geliştirilen Tareks yazılımı Nominee ödülünü almıştır.

03 Aralık 2013
  Robit Teknoloji hobilerinize yön vermeye devam ediyor.

Yepyeni projeler,işini bilen uzman bir kadro ve sayısız robit malzeme ve ürün...Hepsi Robit Teknoloji'de,siz sadece hayallerinize odaklanın biz yanınızdayız.

03 Nisan 2013
 
1-3 / 7