Çözümlerimiz

 
BU KONUYU PAYLAŞ     

SİMÜLASYON SİSTEMLERİ

Robit Teknoloji olarak kara, hava ve deniz araçları konusunda yerli üretim simülatörleri geliştirmekteyiz. Bu simülatörler müşteri istekleri doğrultusunda sabit, hareketli 2-dof veya 3-dof olarak tasarlanmaktadır. Aynı zamanda eğitmenler için kolaylık sağlaması ve eğitimlerin seviyesini artırmak için eğitmen konsolu kullanılmaktadır.

Birçok üründe mühendislik çözümleri üreten firmamız bu alanda ürün geliştirmek isteyen firma ve kişilere danışmanlık yapmaktadır. Araç donanımlarını simülasyon sistemlerine entegre eden firmamız ihale kapsamında İzmir Büyük Şehir Belediyesi Eshot Genel Müdürlüğüne Mercedes Conecto otobüs simülatörü geliştirmiştir.

Tek kişilik araç simülatörleri, güvenli sürüş, düşük yakıt tüketimi eğitimleri ve müşteri isterleri doğrultusunda simülatörler üretilmektedir. Kara simülatörleri bünyesinde aşağıdaki başlıklarda üretim yapılmaktadır.

Bu bağlamda yapılan simülatörlerin donanımsal özelliklerinde aşağıdaki nitelikler kullanılmaktadır.

 - İsteğe göre belirlenmiş LCD monitör ve görüntüleme sistemleri
- Araç direksiyonu,
- Sistem sinyal kolu,
- Vites topuzu,
- Gaz, debriyaj, fren pedalları,
- Sürücü ön kontrol paneli,
- Kontrol paneli buton ve ışıklandırmaları, devir, hız, hararet göstergeleri, yağ, motor, akü, el freni, sinyal uyarı ışıkları, orjinal araç donanımı kullanılarak dizayn edilmektedir.
- Ön göğüste orijinal araç donanımı kullanılmaktadır.
- Direksiyon bakalitleri, orjinal araç donanımıdır.
- Marş anahtarı, orjinal araç donanımıdır.
- Araçlarda kullanılan ayarlı koltuk
- Sistem üzerinde kullanılacak bağlantı aparatları
- Kablolama
- Sistemin mekanik yapısının üretimi
- Kullanılacak butonlar, ledler ve hareketlendiriciler için kontrol kartı
- Ses Sistemi, minimum 5+1 ses sistemi yer almaktadır .
- Yazıcı, lazer yazıcı olacaktır ve eğitmen gerektiğinde değerlendirme bilgilerini bu yazıcıdan alabilmektedir.
- Bilgisayar sistemini besleyecek kesintisiz güç kaynağı min. 1kW ve daha üzeri verilmektedir. Bu sayede cihazınızı güvenle kapatabilirsiniz.
- Araç sisteminin üzerinde bulunan gösterge sistemi simülasyon yazılımı ile entegre bir şekilde çalışacak ve devir,  hız, benzin, hararet bilgilerini göstermektedir.Sürücü Kursu Binek Araç Simülatörü
- Binek araç simülatörleri
- Ağır vasıta simülatörleri (Kamyon, Otobüs, Tır Simülatörleri)
- İş makinaları simülatörleri
- Sporcular için geliştirilen Golf Simülatörleri
- Uçak, Helikopter ve Gemi Simülatörleri
- Medikal Araç Simülatörleri (Ambulans)

Şeklinde araç donanımları üzerine simülatörler yazılımları eklenmektedir. İzmir Eshot Genel Müdürlüğüne teslim edilen aracımızla ilgili ESHOT linkine ulaşabilirsiniz.

Simülatörlerle ilgili şirketimizden demo CD talebinde bulunabilirsiniz.

Sürücü Kursları İçin Yeni Simülatörümüzle Tanıştınız mı?

Yeni sürücü kursları yönetmeliği için hazırlanmış trafik eğitim simülatörümüz temel trafik ve araç kullanma eğitimi vermek isteyen sürücü kursları için tasarlanmıştır. Yenilenen donanımız ve yazılımımız ile sizlerin görüşleri için hazırdır. İsteyen sürücü kursu yetkilisi ofisimizde ürünü inceleyebilir teknik detaylar üzerine bilgi alabilir. 
 

 

Sürücü eğitim simülatörümüz yeni yazılımı ile sizlerin beğinilerine sunulmuştur. Sürücü kursu simülatörü olarak kullanılacak olan ürünlerimiz için simulatorum.com adresinden detaylı ürün incelemesi yapabilirsiniz. 

2013 yılında tamamlanan yazılımımız grafiksel olarak gerçek bir yaşam tecrübesini sizlere sunarken eğitim alanları trafik kuralları Türkiye şartlarına göre modellenmiş akıllı trafik sistemi Windows 8 altyapısı ile alanının en iyisi olmuştur. Donanımsal olarak kusursuz bir entegrasyonla sizlere sunulan simülatörümüz %100 yerli olarak imal edilmiştir. 

Üç farklı kabin ile 1-3 monitör desteği sizlere üç farklı ürünü sunmaktayız. Bu ürünler sırası ile TrafikSim, RobiSim ve RobiTronik olmuştur. Bu isimlerle pazara sunduğumuz ürünlerimiz üzerinde kullandığımız yazılımıza bizler RobiCity adını verdik. İster gerçek araç donanımı ile ister konsollar yardımı ile kullabileceğiniz simülatörlerimiz için sizlerin fiyat ve ürün görsellerine ulaşabileceğiniz. Simülatörüm.com hizmete girmiştir. 

Senaryo Tabanlı olarak çalışanm RobiCity'de sırası ile araç kontrol ve donanımlarını tanıma, trafik kuralları, araç vites ve göz ve ayna koordinasyonları, manevra yetenekleri, şehir içi ve şehir dışından oluşan 25 km'lik alan, yayalar ve agresif sürücü modelleri, sollama ve şerit değiştirme örnekleri, araç hasar alması ve dinamiklerinin bozulması, sürücü değerlendirme ekranı sizlere yazılımla birlikte gelecek üst düzey özelliklerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Robit teknoloji bünyesinde sizlere daha iyi hizmet vermek için oluşturulan online satış sitelerimiz açılmıştır. Bu siteler yardımı ile ürünlerin detaylarına ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eğer sizlerde bölgenizde bu ürünleri görmek ve satışlarını gerçekleştirmek isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. 

 Yazılımsal olarak özelliklerimizi ürününlerimiz sayfasından görebilirsiniz. 

 

 

 

 
 
 
 
  Include tarafından üretilen Steora Yeni Nesil Bank sistemi

Steora Yeni Nesil Bank sistemi, sizleri renkli dünyasına devet ediyor. Park bahçe ve kampüsler için tasarlanan endüstriyel banklar telefon şarjlarında cihazların aniden biten şarj sorunlarına kesin çözüm getiriyor.

21 Haziran 2018
  Spice Belgesi Alındı

Spice belgelendirme sürecimiz tamamlanıp Spice Belgesi Türkak onayı ile şirketimize verilmiştir. Spice TS ISO/IEC 15504

16 Ekim 2017
  Bir Datacenter projesi daha tamamlandı.

Kırgızıstan Dış İşleri Bakanlığı Data Center Projesi Tika fonu ile yapılmıştır.

04 Nisan 2017
  Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı

Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı. Kırmızı ışık ihlal ve sabit radar çalışmalarının yer aldığı bu çalışmada emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

04 Nisan 2017
  Robit Şimdi DELL EMC GOLD Partnerı

DELL EMC Gold partner'ı olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

04 Nisan 2017
  Espa 2013 Award Tareks'in oldu

ESPA 2013 ödüllerinde T.C. Ekonomi Bakanlığına şirketimiz tarafından geliştirilen Tareks yazılımı Nominee ödülünü almıştır.

03 Aralık 2013
  Robit Teknoloji hobilerinize yön vermeye devam ediyor.

Yepyeni projeler,işini bilen uzman bir kadro ve sayısız robit malzeme ve ürün...Hepsi Robit Teknoloji'de,siz sadece hayallerinize odaklanın biz yanınızdayız.

03 Nisan 2013
 
1-3 / 7