Çözümlerimiz

 
BU KONUYU PAYLAŞ     

NEXT GENERATİON FİREWALL

 

Robit Cisco Next Generation Firewall

Cisco Next Generation Firewall küçük ve ortak ölçekli işletmelerden Servis Sağlayıcı ve Veri Merkezi çözümlerine kadar farklı boyutlarda ürün portföyü içermektedir. 2017 Cybersecurity raporlarına göre bir zararlı tehdidin tespit edilmesi, anlamdırılması ve aksiyon alma süresi endüstri ortalamasında yaklaşık 100 saat iken Cisco’nun bu ortalamsı yaklaşık olarak 3.5 saattir. Cisco Firepower Next Generation Firewall serisi NSS lablarında birçok kategoride tam not alarak bu alanda kendini ispat etmiştir.

Cisco’nun Next Generation Firewall Resource Center sayesinde Next-Generation Firewall hakkında istediğiniz her türlü bilgiye ulaşabilir lisans aktivasyonu yapabilir ve Firewallunuzu en iyi şekilde yapılandırabilirsiniz. Cisco Next Generation Firewall ile aşağıdaki hizmetlerin tamamından faydalanabilirsiniz.

Application Visibility and Control

Advanceds Malware Protection

Next-Generation IPS

URL Filtering

 
 
 
 
  Include tarafından üretilen Steora Yeni Nesil Bank sistemi

Steora Yeni Nesil Bank sistemi, sizleri renkli dünyasına devet ediyor. Park bahçe ve kampüsler için tasarlanan endüstriyel banklar telefon şarjlarında cihazların aniden biten şarj sorunlarına kesin çözüm getiriyor.

21 Haziran 2018
  Spice Belgesi Alındı

Spice belgelendirme sürecimiz tamamlanıp Spice Belgesi Türkak onayı ile şirketimize verilmiştir. Spice TS ISO/IEC 15504

16 Ekim 2017
  Bir Datacenter projesi daha tamamlandı.

Kırgızıstan Dış İşleri Bakanlığı Data Center Projesi Tika fonu ile yapılmıştır.

04 Nisan 2017
  Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı

Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı. Kırmızı ışık ihlal ve sabit radar çalışmalarının yer aldığı bu çalışmada emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

04 Nisan 2017
  Robit Şimdi DELL EMC GOLD Partnerı

DELL EMC Gold partner'ı olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

04 Nisan 2017
  Espa 2013 Award Tareks'in oldu

ESPA 2013 ödüllerinde T.C. Ekonomi Bakanlığına şirketimiz tarafından geliştirilen Tareks yazılımı Nominee ödülünü almıştır.

03 Aralık 2013
  Robit Teknoloji hobilerinize yön vermeye devam ediyor.

Yepyeni projeler,işini bilen uzman bir kadro ve sayısız robit malzeme ve ürün...Hepsi Robit Teknoloji'de,siz sadece hayallerinize odaklanın biz yanınızdayız.

03 Nisan 2013
 
1-3 / 7