Çözümlerimiz

 
BU KONUYU PAYLAŞ     

NETWORK VİSİBİLİTY AND ENFORCEMENT

 

Robit Cisco Network Visibility and Enforcement (NVE)

Networkler daima komplekstir ve aygıtlar her geçen dakika sürekli artmaktadır. Dolayısıyla bu networklerin üzerinde neler olup bittiğini görmek zordur. Cisco Network Visibility and Enforcement çözümü ile Stealthwatch, Identity Service Engine, ve TrustSec özelliklerini birleştirmiştir.Artık tehditleri daha hızlı tespit edebilir, daha güvenli erişimler ağlayabilir ve ve aynı zaman yazılım tabanlı network segmentasyonu yapabilirsiniz.

Cisco NVE çözümü ile

Multilayer Protection ile riskleri azaltabilir

Derinlemesine trafik analizi yapabilir

Daha az komplex çözümler oluşturabilir

Tehditlere karşı sistemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde koruyabilirsiniz.

StealtWatch: Networkteki tüm verileri toplar ve machine learning kullanarak zararlı tüm hareketleri tespit eder. StealtWatch’u diğer ürünlerden ayıran en büyük özellik şifrelenmiş veri trafiğini dahi decryption işlemi gerçekleştirmeden belli bir algoritma çerçevesinde analiz eder. ISE entegrasyonu ile birlikte hızlı şekilde güvenlik politikaları oluşturabilir ve bunu networkünüze uygulayabilirsiniz. Networkler arası trafik analizleri Firewall vb seviyede cihazlarda kontrol edilebilirken StealtWatch aynı vlan içerisinde akan trafiğin analiz edilmesini de sağlar.

Networkün farklı noktalarından aldığı benzer trafikler analiz aşamasında sorun oluşturmaması için Deduplication özelliği kullanılabilmektedir. Böylelikle analiz edilen trafik sayısı indirgendiği için lisans gibi ekstra maliyetlerin azalmasına yardımcı oluyor.

ISE: Identitiy Service Engine Cisco’nun güvenlik alanındaki amiral gemisi olarak tabir edilen ürünlerinden biridir. NAC çözümü olarak bilinmesine karşın ISE bir Next Generation Secure Network Access çözümüdür.Klasik NAC çözümlerinden farklı olarak firewall lar ile entegre çalışabilmektedir. PxGrid özelliği ile Firewall ve ISE arasında içerik paylaşımı yapılabilmektedir.

 
 
 
 
  Include tarafından üretilen Steora Yeni Nesil Bank sistemi

Steora Yeni Nesil Bank sistemi, sizleri renkli dünyasına devet ediyor. Park bahçe ve kampüsler için tasarlanan endüstriyel banklar telefon şarjlarında cihazların aniden biten şarj sorunlarına kesin çözüm getiriyor.

21 Haziran 2018
  Spice Belgesi Alındı

Spice belgelendirme sürecimiz tamamlanıp Spice Belgesi Türkak onayı ile şirketimize verilmiştir. Spice TS ISO/IEC 15504

16 Ekim 2017
  Bir Datacenter projesi daha tamamlandı.

Kırgızıstan Dış İşleri Bakanlığı Data Center Projesi Tika fonu ile yapılmıştır.

04 Nisan 2017
  Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı

Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı. Kırmızı ışık ihlal ve sabit radar çalışmalarının yer aldığı bu çalışmada emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

04 Nisan 2017
  Robit Şimdi DELL EMC GOLD Partnerı

DELL EMC Gold partner'ı olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

04 Nisan 2017
  Espa 2013 Award Tareks'in oldu

ESPA 2013 ödüllerinde T.C. Ekonomi Bakanlığına şirketimiz tarafından geliştirilen Tareks yazılımı Nominee ödülünü almıştır.

03 Aralık 2013
  Robit Teknoloji hobilerinize yön vermeye devam ediyor.

Yepyeni projeler,işini bilen uzman bir kadro ve sayısız robit malzeme ve ürün...Hepsi Robit Teknoloji'de,siz sadece hayallerinize odaklanın biz yanınızdayız.

03 Nisan 2013
 
1-3 / 7