Çözümlerimiz

 
BU KONUYU PAYLAŞ     

MEDİKAL ÇÖZÜMLER - STERİL PC

Dijital negatoskop Siteril PC Çözümleri %100 yerli üretimdir, filmsiz hastane projesi kapsamında şirketimiz tarafından ilk kez ülkemizde yerli üretmi yapılan bir çalışmadır. Bu çalışma dahilinde hastane otomasyon yazılımından hasta bilgileri ile alınan Dicom, HL7 görüntüleri doktor veya görevli personele ameliyat öncesinde, ameliyat sırasında ve daha sonradan değerlendirme amacı ile gösterilmektedir. Bu sistem sayesinde doktorlar hasta görüntülerini dicom kalibrasyonuna sahip yüksek çözünürlüklü ekranlarda görmekte ve teshis tanı işlemlerini bu monitömr aracılığı ile gerçekleştirmektedir. 

Bu alanda ihale bazlı ve doğrudan temin yolları ile şirketimiz birçok referansıda bünyesinde barındırmaktadır. 22” den 56” kadarki geniş bir alanda üretim yapan şirketimiz hastane ihtiyaçları doğrultusunda terzi usulü üretimlerine devam etmektedir. Standart hale gelen çalışmalarımız ve yerinde etüt için sizlere hizmet vermeye hazırız.Dinega markamız ile sizlere medikal görüntüleme sistemlerini sunmaktayız. Bu kapsamda dijital ortamda saklanan görüntüler analiz ve amacı ile doktor odalarında ve ameliyathanelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Doktorların gerek ameliyat öncesi, gerekse ameliyat esnasında kolaylıkla kulanabilecekleri bu sistem hasta bilgilerine, değerlendirmelerine ce raporlamalarına hızlı bir şekilde ulaşabilmesine ve gerekli tüm kontrolleri yapabilmesine olanak sağlar. Dinega CD ve USB formatondaki tüm HL7 ve DICOM görüntülerini gösterebilirken aynı zamanda HBS-RBS-PACS sisteminede kolaylıkla entegre olabilir. Sistem üzerinde doktorlara yardımcı olabilecek açı uzunluk ölçümleri otomatik kontrast ayarları dokunmatik panel hata durumlarında devreye girecek yedek bilgisayar sistemi bulunmaktadır. %100 yerli üretim olan dinega ailesi Pamukkale Üniversitesi Hastanesi ve İstanbul Eğitim Araştırma Hastanelerinde kullanılmaktadır. IP normu IP65 ve IP68 olarak hazırlanan ürünlerimizde çevreye saygılı bir yapı kurgulanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10mm kadar düşürülmüş ince yapısı, paslanmaz ve duvara gömme ürün çeşitleri ile katma değer yaratan bir projedir. Fansız yapıda dizayn edilmiş olan sistem yatay ve dikeyde 178 derecelik görüş açısına sahiptir. Full HD olarak üretilen tüm ürünlerde 60Hz kadar frekans aralığı 500cd/m^2 parlaklık 5 ms altında tepkime süresi standart donanımlardır. Bilgisayar özellikleri hastane isteklerine göre değişebilir özelliklerdedir. Ayrıca gizli CD sürcüsü Su geçirmez USB ve DVI çıkışları Display Port özelliği ile sistem daha güvenli ve uzun ömürlüdür.

Günümüzde Hastanelerde en büyük ihtiyaçlardan bir tanesi de hastanın uzun bekleme ve yatan hastaların zamanını nasıl geçireceği sorunudur.  Varicura serisi infotainment görüntüleme sistemi çözümleri; İntel çift çekirdek D510 CPU ya da İntel Core-i3/i5 CPU işlemcileri sayesinde hasta bilgi monitörü, hemşire çağrı sistemi ve hasta için multimedya sistemi gibi yoğun kullanıma yeterli performansı sağlamaktadır.

Varicura görüntüleme sistemleri çalışma alanı esnekliği ve hasta bakımı için en yeni özellikleri gerektiren yoğun hastane ortamları için köklü bir PC teknolojisidir. Varicura görüntüleme sistemleri hasta odaları, ameliyathaneler ve laboratuarlarda kullanılmak üzere duvara veya tıbbi arabalara monte edilebilir.

Hasta başına takılan ve robotik kolu ile hastanın kolaylıkla kullanabileceği görüntüleme sistemlerimiz sayesinde hastanın bütün tıbbi kayıtları, röntgen ve tetkiklerinin sonuçları ilgili kişi ve kişiler tarafında sistem üzerindeki kimlik tanımlamalar sayesinde ulaşılabilecek. Bu kimlik tanıma sistemleri parmak izi okuyucu, RFID, barkod okuyucu,chipli kart okuyucu sistemleri size opsiyonel olarak sunulmaktadır. Hasta uzun bekleme sürelerinde görüntüleme sistemine entegre olan kamera, skype telefon ve internet arayüzü aracılığı ile hastanede geçen süresini  değerlendirebilecek. Şehir hastaneleri ve sağlık kampüsleri için ameliyat hane içinde kullanılacak steril pc çözümleri yeni ürünümüz için bizlerle iletişime geçiniz. 

 

 

 
 
 
 
  Include tarafından üretilen Steora Yeni Nesil Bank sistemi

Steora Yeni Nesil Bank sistemi, sizleri renkli dünyasına devet ediyor. Park bahçe ve kampüsler için tasarlanan endüstriyel banklar telefon şarjlarında cihazların aniden biten şarj sorunlarına kesin çözüm getiriyor.

21 Haziran 2018
  Spice Belgesi Alındı

Spice belgelendirme sürecimiz tamamlanıp Spice Belgesi Türkak onayı ile şirketimize verilmiştir. Spice TS ISO/IEC 15504

16 Ekim 2017
  Bir Datacenter projesi daha tamamlandı.

Kırgızıstan Dış İşleri Bakanlığı Data Center Projesi Tika fonu ile yapılmıştır.

04 Nisan 2017
  Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı

Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı. Kırmızı ışık ihlal ve sabit radar çalışmalarının yer aldığı bu çalışmada emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

04 Nisan 2017
  Robit Şimdi DELL EMC GOLD Partnerı

DELL EMC Gold partner'ı olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

04 Nisan 2017
  Espa 2013 Award Tareks'in oldu

ESPA 2013 ödüllerinde T.C. Ekonomi Bakanlığına şirketimiz tarafından geliştirilen Tareks yazılımı Nominee ödülünü almıştır.

03 Aralık 2013
  Robit Teknoloji hobilerinize yön vermeye devam ediyor.

Yepyeni projeler,işini bilen uzman bir kadro ve sayısız robit malzeme ve ürün...Hepsi Robit Teknoloji'de,siz sadece hayallerinize odaklanın biz yanınızdayız.

03 Nisan 2013
 
1-3 / 7