Çözümlerimiz

 
BU KONUYU PAYLAŞ     

MEDİKAL ÇÖZÜMLER

Dijital negatoskop sistemleri filmsiz hastane projesi kapsamında şirketimiz tarafından ilk kez ülkemizde yerli üretmi yapılan bir çalışmadır. Bu çalışma dahilinde hastane otomasyon yazılımından hasta bilgileri ile alınan Dicom, HL7 görüntüleri doktor veya görevli personele ameliyat öncesinde, ameliyat sırasında ve daha sonradan değerlendirme amacı ile gösterilmektedir. Bu sistem sayesinde doktorlar hasta görüntülerini dicom kalibrasyonuna sahip yüksek çözünürlüklü ekranlarda görmekte ve teshis tanı işlemlerini bu monitömr aracılığı ile gerçekleştirmektedir. 

Bu alanda ihale bazlı ve doğrudan temin yolları ile şirketimiz birçok referansıda bünyesinde barındırmaktadır. 22” den 56” kadarki geniş bir alanda üretim yapan şirketimiz hastane ihtiyaçları doğrultusunda terzi usulü üretimlerine devam etmektedir. Standart hale gelen çalışmalarımız ve yerinde etüt için sizlere hizmet vermeye hazırız.Dinega markamız ile sizlere medikal görüntüleme sistemlerini sunmaktayız. Bu kapsamda dijital ortamda saklanan görüntüler analiz ve amacı ile doktor odalarında ve ameliyathanelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Doktorların gerek ameliyat öncesi, gerekse ameliyat esnasında kolaylıkla kulanabilecekleri bu sistem hasta bilgilerine, değerlendirmelerine ce raporlamalarına hızlı bir şekilde ulaşabilmesine ve gerekli tüm kontrolleri yapabilmesine olanak sağlar. Dinega CD ve USB formatondaki tüm HL7 ve DICOM görüntülerini gösterebilirken aynı zamanda HBS-RBS-PACS sisteminede kolaylıkla entegre olabilir. Sistem üzerinde doktorlara yardımcı olabilecek açı uzunluk ölçümleri otomatik kontrast ayarları dokunmatik panel hata durumlarında devreye girecek yedek bilgisayar sistemi bulunmaktadır. %100 yerli üretim olan dinega ailesi Pamukkale Üniversitesi Hastanesi ve İstanbul Eğitim Araştırma Hastanelerinde kullanılmaktadır. IP normu IP65 ve IP68 olarak hazırlanan ürünlerimizde çevreye saygılı bir yapı kurgulanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10mm kadar düşürülmüş ince yapısı, paslanmaz ve duvara gömme ürün çeşitleri ile katma değer yaratan bir projedir. Fansız yapıda dizayn edilmiş olan sistem yatay ve dikeyde 178 derecelik görüş açısına sahiptir. Full HD olarak üretilen tüm ürünlerde 60Hz kadar frekans aralığı 500cd/m^2 parlaklık 5 ms altında tepkime süresi standart donanımlardır. Bilgisayar özellikleri hastane isteklerine göre değişebilir özelliklerdedir. Ayrıca gizli CD sürcüsü Su geçirmez USB ve DVI çıkışları Display Port özelliği ile sistem daha güvenli ve uzun ömürlüdür.

Günümüzde Hastanelerde en büyük ihtiyaçlardan bir tanesi de hastanın uzun bekleme ve yatan hastaların zamanını nasıl geçireceği sorunudur.  Varicura serisi infotainment görüntüleme sistemi çözümleri; İntel çift çekirdek D510 CPU ya da İntel Core-i3/i5 CPU işlemcileri sayesinde hasta bilgi monitörü, hemşire çağrı sistemi ve hasta için multimedya sistemi gibi yoğun kullanıma yeterli performansı sağlamaktadır.

Varicura görüntüleme sistemleri çalışma alanı esnekliği ve hasta bakımı için en yeni özellikleri gerektiren yoğun hastane ortamları için köklü bir PC teknolojisidir. Varicura görüntüleme sistemleri hasta odaları, ameliyathaneler ve laboratuarlarda kullanılmak üzere duvara veya tıbbi arabalara monte edilebilir.

Hasta başına takılan ve robotik kolu ile hastanın kolaylıkla kullanabileceği görüntüleme sistemlerimiz sayesinde hastanın bütün tıbbi kayıtları, röntgen ve tetkiklerinin sonuçları ilgili kişi ve kişiler tarafında sistem üzerindeki kimlik tanımlamalar sayesinde ulaşılabilecek. Bu kimlik tanıma sistemleri parmak izi okuyucu, RFID, barkod okuyucu,chipli kart okuyucu sistemleri size opsiyonel olarak sunulmaktadır. Hasta uzun bekleme sürelerinde görüntüleme sistemine entegre olan kamera, skype telefon ve internet arayüzü aracılığı ile hastanede geçen süresini  değerlendirebilecek.

 

 

 

 
 
 
 
  Alvi Medica

Alvi Medica Datacenter Storage Alımı için HP Enterprise ürünleri için şirketimizle çalışmıştır.

20 Ocak 2017
  DHMI ATC Kule Network Donanımları

DHMI ATC Kule Network Donanımları - İhalesi kapsamında ürünler teslim edilmiştir.

20 Ocak 2017
  TSE Sanallaştırmada VmWare'i Tercih Etti

TSE Sanallaştırmada VmWare'i Tercih Etti. Proje Robit tarafından hayata geçirilmiştir.

22 Kasım 2016
  Meteoroloji Genel Müdürlüğü Datacenter Çalışması

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Datacenter Çalışması Teslim Edilmiştir.

22 Kasım 2016
  İntertraffic İstanbul 2015

İntertraffic İstanbul Fuar Alanında TEDES ve trafikte elektronik sistemlerin tanıtımı için bu sene yoğun katılımıyla dikkat çekti

29 Mayıs 2015
  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençli ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençli ve Spor Bayramı

18 Mayıs 2015
  29 Ekim Kutlaması

Cumhurun bayramı olan 29 Ekim Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun

28 Ekim 2014
  Tüm Öğrencilerimize Başarılar Dileriz

Yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrencilere ve öğretmenlere başarılar dileriz

15 Eylül 2014
  TrafikSim - Direksiyon Eğitim Simülatörü

MTSK için en uygun trafik eğitim simülatörü geliştirilmiş beğenilerinize sunulmuştur.

15 Eylül 2014
  Yeni MTSK Simülatörümüz

%100 MEB gereksinimleri dahilinde hazırlanmış olan MTSK Eğitim Simülatörümüzü test etmek için sizleride ofisimize bekliyoruz.

23 Nisan 2014
  23 Nisan Kutlu Olsun

Cumhuriyetimizin kuruluşunu çocuklarımıza hediye edilişini bugün doyasıya kutlayan çocuklarımız için bugün Kentpark AVM mağazamızda sizlere özel %25 indirim var

23 Nisan 2014
  Takım Arkadaşları Arıyoruz.

Kariyer.net üzerinden eleman ilanlarımız yayınlanmıştır.

01 Nisan 2014
  Akçansa Trafik Eğitimlerinde Trafiksim'i Tercih Etti

Trafik eğitimleri verilmek üzere geliştirilen Trafiksim ürünü ülkemizin seçkin markaları tarafından istenmektedir.

31 Mart 2014
  Afyon MTSK Toplantısında Trafiksim

Ayfonda düzenlenen MTSK toplantısında Trafiksim ürününü birçok sürücü kursu sahibi görme imkanı bulmuştur.

13 Mart 2014
  T.C. Ekonomi Bakanlığı Teşekkür Mektubu

Tareks yazılımı için bakanlığımızın teşekkür mektubu tarafımıza ulaşmıştır.

27 Aralık 2013
  e-TR 2013 Ödülü

e-TR 2013 Tüsiad ödülü bugün TBMM yapılan ödül töreni ile T.C. Ekonomi Bakanlığına yapmış olduğumuz Tareks'in projesine verilmiştir.

12 Aralık 2013
  Espa 2013 Award Tareks'in oldu

ESPA 2013 ödüllerinde T.C. Ekonomi Bakanlığına şirketimiz tarafından geliştirilen Tareks yazılımı Nominee ödülünü almıştır.

03 Aralık 2013
  Robit Team Kuruluyor

Açık kaynak kodlu donanımlar üretmek üzere bir araya gelen arkadaşlarımızla ülkemizin Açık kaynak kodlu donanım topluluğu kurmak istiyoruz.

27 Eylül 2013
  Simülatör Özellikleri İle İlgili Düzenleme Yayınlandı

Sürücü direksiyon eğitim simülatörleri kullanımı sürücü kurslarında başladı

29 Mayıs 2013
  Bayramınız Kutlu Olsun

23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramınız kutlu olsun! Bu bayramı çocuklarımıza armağan eden ulu önder Atatürk'e sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

23 Nisan 2013
  Trafik Eğitim Simülatörümüz Hazır

Binek araç simülatörümüz trafik okullarında sürücü kurslarında kullanılmak üzere yazılım ve donanımı ile hazırdır.

12 Nisan 2013
  Yepyeni Sparkfun Ürünleri stoklarımızda

Türkiye'de Sparkfun Elektronik'in satıcısı olan kurumumuz, bu dev elektronik şirketinin yepyeni ürünlerin sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

08 Nisan 2013
  Web Portalımız yenilendi

Kurumsal web sitemizle siz değerli müşterilerimizin Hizmetindeyiz. Amacımız siz değerli müşterilemizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermektir.

04 Nisan 2013
  Uluslararası İTÜRO Başladı

ITÜRO 11-13 Nisan 2013 tarihlerinde yarışmacılarını bekliyor. Bu yarışmalara eğer katılamıyorsanız kesinlikle izlemenizi öneririz.

04 Nisan 2013
  Robit Teknoloji hobilerinize yön vermeye devam ediyor.

Yepyeni projeler,işini bilen uzman bir kadro ve sayısız robit malzeme ve ürün...Hepsi Robit Teknoloji'de,siz sadece hayallerinize odaklanın biz yanınızdayız.

03 Nisan 2013
 
1-3 / 25