Hakkımızda

 
BU KONUYU PAYLAŞ     

HAKKIMIZDA

Gelişen dünyada sistem entegrasyonu üzerine yapılan çalışmalar her zamankinden farklı bir boyuta ulaşmıştır. Ülkeler eğitime verdikleri önemi her fırsatta anlatmakta ve bunlar üzerine yatırımlar yapmaktadır. Ülkemizde Tübitak tarafından 2003-2023 kalkınma planında belirtilen yapılar doğrultusunda hareket eden şirketimiz. Gençlerin eğitilmesi topluma faydalı birer birey olmaları için gerekli çalışmaları yapmakta organizasyonlara destek vermektedir. Birçok mühendislik uygulamasının karma bir şekilde kullanıldığı dünyada temel olarak Makina Elektronik ve Yazılım uygulamaları ile tek ürün çıkarmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Mekatronik alanında yapılan yatırımlar ile kontrol uygulamaları gerçekleştirilmekte bunlar askeri ve sivil yaşam için ürünler üzerinde denenmektedir. Robit Teknoloji olarak mühendislik hizmetlerini verirken her türlü yeni teknolojinin ülkemizde kullanılır hale gelmesini hedeflemekteyiz.

Merakı sayesinde hobi amaçlı ürünler üretenler ile bu konuda eğitim alan insanların bir araya gelmeleri, ürünlerini birbirleri ile karşılaştırmaları ve ortak bir paydada ürün geliştirmeleri bizim geleceğe daha büyük umutlarla bakmamızı sağlamaktadır. Bu aşamada şirketimizin yönelimleri doğrultusunda geliştirilen ürünler gerek toptan gerekse perakende olarak müşterilere sunulmaktadır.

Tüm müşterilerimiz ailemizin bir ferdi olmuşlardır ve onların katkıları ile bizlerde büyümeye devam edeceğiz.

Belgelerimiz Hizmet Yeterlilik Gelgesi, ISO 27001:2013 ISO 14001:2004  ISO 18001:2007 ISO 9001:2008 ISO 21000 Belgelerimiz ile birlikte yazılım geliştirme kapsamında SPİCE belgesine sahiptir. 

 

Robit 2017 Katalog   

Robit Vektorel Logo PDF 

 
 
 
 
  Include tarafından üretilen Steora Yeni Nesil Bank sistemi

Steora Yeni Nesil Bank sistemi, sizleri renkli dünyasına devet ediyor. Park bahçe ve kampüsler için tasarlanan endüstriyel banklar telefon şarjlarında cihazların aniden biten şarj sorunlarına kesin çözüm getiriyor.

21 Haziran 2018
  Spice Belgesi Alındı

Spice belgelendirme sürecimiz tamamlanıp Spice Belgesi Türkak onayı ile şirketimize verilmiştir. Spice TS ISO/IEC 15504

16 Ekim 2017
  Bir Datacenter projesi daha tamamlandı.

Kırgızıstan Dış İşleri Bakanlığı Data Center Projesi Tika fonu ile yapılmıştır.

04 Nisan 2017
  Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı

Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı. Kırmızı ışık ihlal ve sabit radar çalışmalarının yer aldığı bu çalışmada emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

04 Nisan 2017
  Robit Şimdi DELL EMC GOLD Partnerı

DELL EMC Gold partner'ı olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

04 Nisan 2017
  Espa 2013 Award Tareks'in oldu

ESPA 2013 ödüllerinde T.C. Ekonomi Bakanlığına şirketimiz tarafından geliştirilen Tareks yazılımı Nominee ödülünü almıştır.

03 Aralık 2013
  Robit Teknoloji hobilerinize yön vermeye devam ediyor.

Yepyeni projeler,işini bilen uzman bir kadro ve sayısız robit malzeme ve ürün...Hepsi Robit Teknoloji'de,siz sadece hayallerinize odaklanın biz yanınızdayız.

03 Nisan 2013
 
1-3 / 7