Drone - DJI

DJI Enterprise Türkiye Distributorü olarak şirketimiz katma değerli projelerin havacılık alanında yapılması için geniş çaplı bir distributorlük yapmaktadır. Şirketimiz dronelar üzerinden veri toplanmasına eğitimlere ve kurumsal olarak kamu ve özel sektöre servis hizmetlerinin yerine getirilmesine yönelik kurumsal anlaşmaları yerine getirmektedir. 

Havadan çekimler ile her açıdan detaylı fotograf ve video alabilirsiniz. 

Geri dönüş ve yüksek havada kalma zamanları ile üstün bir performans elde edin

Yer kontrol istasyonu sayesinde birden çok cihazdan gelen verileri aynı anda değerlendirin. 

YENİ ÜRÜN - DJI Phantom 4 RTK

Tarım, enerji, kamu güvenliği, medya ve altyapı çalışmalarının tamamında verimli en üst düzeyde akıllı DJI ürünleri sizlerin en iyi operasyon ortağınız oluyor. 

Hassas 3D model oluşturmak için RTK sistemi yenilendi, karayollarının ve inşaat çalışmalarının tamamında otobanların kontrol edilmesi sınır güvenliği, acil durum ve afedlerde personelin magdurlara ulaşması iççin dji enterprise ürünleri çözüm sunmaktadır. 

DJI Phantom 4 RTK - İnşaat etüt çalışmaları için idealdir. 

GPS mevcudiyeti ile düşük bitki örtüsü ve engelleri düşünmeden ölçüm alma yapmanız için 3cm kadar doğruluk sağlayan ve bir kilometrekarede 40 adet kontrol noktası oluşturan GCP ile bir kaç saat içinde gerekli ölçümler ve modeller artık sizlerin kontrollünde. 

Harfiyat alırken, projelerin ölçümlemelerini yaparken, CMOS sensörü sayesinde yüksek çözünürlüklü videolar ve resimler işlenebilir durumdadır.

DJI ENTERPRISE - M210 RTK ile sizlere demo yapmamızı istermisiniz.

DJI YENİ ÜRÜN MAVIC 2 PRO

Bu hizmetimiz hakkında bilgi almak için lütfen aşağıdaki bilgileri doğru bir biçimde doldurun